56Kişi Sohbet Ediyor

Sesli Sohbet Her Yerde

            İnternet üzerinde kullanıcıların oldukça fazla olduğu ve aktif olarak kullandıkları sitelerden biridir sesli sohbet siteleri. İletişimler internet üzerinden erişime geçilebilen Facebook, MSN Messenger, Skype, Yahoo gibi uygulamalar üzerinden sağlanmaktadır.

            Kullanılan bu seslisohbet uygulamaları ile ister yazışarak, ister görüntülü karşılıklı kamera açarak iletişime geçebiliriz. Online ortamlarda yeni bireyler ile tanışarak arkadaş olmanıza yardımcı olacak bu sohbet siteleri ile günlük hayatınızda yeni aşklara da yer açmış olmanız da mümkündür.

            Yapmanız gereken oluşturacağınız üyelik kaydı ile sisteme giriş yapmak. Bundan sonrası istediğiniz kişilerle görüşüp sesli ya da görüntülü sohbetlere dahil olmak. Bu görüşmelerin internet ağı üzerinden yapılmasının maliyeti de yok denecek kadar azdır. Kendi kullandığımız internet üzerinden kullanılan kota ile ölçülür. Faturanıza ek ücret gelmez, ekstra kontrol harcamak zorunda kalmazsınız.

Sesli Sohbet Nedir?

            Sesli sohbet internet üzerinden arkadaş edinme sitelerine kendinize ait oluşturacağınız üye kaydı ile giriş yapmanız doğrultusunda yeni arkadaşlarınızla karşılıklı sohbet etmenizi sağlayan sanal ortamdır. Belirli bir konuya bağlı olmadan en az iki kişinin karşılıklı konuşması ve isteğe göre toplu sohbetlere dahil olunması anlamına da gelir.

Üyelik Belirli Bir Süreliğine Mi Aktif Kalır?

            Üye kaydınızı tamamladıktan sonra ne zaman isterseniz sisteme giriş yapabilirsiniz. Üyelik işlemlerinizi tamamladıktan sonra kullanıcı adı ve şifrenizle istediğiniz zaman istediğiniz yerden sitelere giriş yapmanız mümkündür. Size ait olan bilgiler üçüncü kişilerle paylaşılmaz ve size ait olarak kalır.

Yazar : 64
13 Eyl Per 18:47
335 Görüntüleme

Etiketler:


Gönder

Popüler Yorumlar